Все о хостинге для веб сайта

Повернутись до блогу
Що таке протокол передачі файлів SSH (SFTP)
May 16, 2024
Що таке протокол передачі файлів SSH (SFTP)

Безпека протоколу передачі даних завжди була важливою темою для багатьох користувачів. Саме тому старі протоколи, такі як FTPS і FTP, не користуються такою популярністю, як більш сучасний варіант - SFTP. SSH File Transfer Protocol - це чудовий варіант, який має безліч функцій і заснований на SSH.

8 переваг керованого хостингу для цифрових агентств
Aug 2, 2023
8 переваг керованого хостингу для цифрових агентств

Серед різних послуг, які зазвичай пропонуються разом із хостинг-планом, на особливу увагу, особливо для цифрових компаній, заслуговує керований хостинг. Як ви вже, напевно, знаєте, керований хостинг – це послуга, що полягає в передачі функцій з управління вашим сервером команді хостера. Основна перевага цієї послуги полягає в тому, що вивільняється велика кількість часу і ресурсів для безпосередньо розробки ваших проектів. Це може бути особливо корисно, якщо ви керуєте компанією і вам і вашим співробітникам уже є чим себе зайняти.


Як під час XSS-атак крадуть паролі з браузера
Jan 9, 2023
Як під час XSS-атак крадуть паролі з браузера

Заголовки безпеки – одна з найважливіших ланок у ланцюзі інструментів і механізмів, що забезпечують захист сайту від зовнішніх загроз. За допомогою XSS-атак зловмисники можуть викрадати збережені в браузері паролі, щоб потім використовувати їх у своїх корисливих цілях. Далі ми розповімо, що собою являє XSS-атака, і як від неї можна захиститися.

Який вигляд має бренд в очах користувачів: знайомимося з SERM і способами роботи з репутацією в Інтернеті
Dec 7, 2022
Який вигляд має бренд в очах користувачів: знайомимося з SERM і способами роботи з репутацією в Інтернеті

Прислухатися до думки ближнього свого – характерна риса для більшості людей. Так влаштований наш мозок, наші уявлення про реальність формуються під впливом соціального середовища. Наші думки з того чи іншого питання залежать від оточуючих людей і доступних джерел інформації. Ще радянська дослідниця Валерія Мухіна довела, що під тиском оточення людина з часом може повірити, що біле – це чорне, і навпаки.

Як вибрати ідеальний хостинг для великого сайту
Dec 6, 2022
Як вибрати ідеальний хостинг для великого сайту

Вибір сервера – комплексне питання, на яке неможливо відповісти двома словами. Значення має безліч аспектів, починаючи з типу сервера і його конфігурації, закінчуючи технологією віртуалізації та супутніми послугами хостинг-провайдера. У цій статті ми розповімо, як вибрати ідеальний хостинг для великого сайту. Але для початку розберемося, чому взагалі це важливо.

Як працює SSL/TLS Handshake
Dec 2, 2022
Як працює SSL/TLS Handshake

SSL/TLS Handshake – "рукостискання" між сервером і клієнтом. Простіше кажучи – ідентифікація один одного. Відбувається під час HTTPS-з'єднання всередині зашифрованого тунелю SSL/TLS, який гарантує безпеку як серверу, так і клієнту. Після успішної ідентифікації генерується секретний сеансовий ключ, який забезпечує захищений зв'язок – він слугує одночасно як для шифрування, так і для дешифрування переданих даних.

Хостинг з cURL
Nov 29, 2022
Хостинг з cURL

Якщо ви вирішили автоматизувати передачу даних у Мережі з використанням різноманітних протоколів, ця стаття допоможе. Це програмне забезпечення працює з протоколами:

Як встановити сайт-заглушку на сервер
Nov 25, 2022
Як встановити сайт-заглушку на сервер

Під час оренди віртуального сервера ви можете зіткнутися з ситуацією, коли ваш IP раніше кимось уже використовувався. На ньому могли розміщуватися сайти, до нього, ймовірно, були прив'язані якісь певні домени, дзеркала. Коли IP-адресу присвоюють новому серверу, разом із цим "у спадок" можуть дістатися деякі сюрпризи – коли через прив'язку стороннього домену до IP веб-сервер отримуватиме запити, для яких на сервері не передбачено жодних налаштувань. Наслідком цього стануть проблеми з ранжуванням, оскільки пошукові системи вважатимуть ці домени копіями вашого сайту.

Для чого потрібно використовувати дзеркало сайту
Nov 17, 2022
Для чого потрібно використовувати дзеркало сайту

Дзеркало сайту – це його копія, яка може мати незначні відмінності від оригіналу. Розміщується ресурс за іншою URL-адресою, але за фактом вміст обох веб-ресурсів буде ідентичним, за винятком мінорних відмінностей. Далі ми розповімо, для чого це потрібно, і з якими проблемами може зіткнутися розробник.

Як вибір домену впливає на майбутнє SEO сайту
Nov 17, 2022
Як вибір домену впливає на майбутнє SEO сайту

Домен – це найважливіший елемент інтернет-ідентичності. Він має бути простим і таким, що запам'ятовується, щоб відвідувач сайту через певний час міг легко пригадати, де він бачив той чи інший товар, послугу, або цікаву статтю. Важливо, щоб доменне ім'я чітко асоціювалося з характером вашого сайту. Але як це все пов'язано з SEO-просуванням? Чи є взаємозв'язок? Поговоримо про це в цій статті, але спершу для простоти і ясності визначимо ключову термінологію:

ua