Планується

Оренда з правом викупу

Можливість викупу обладнання. Ми надаємо можливість викупу заліза після закінчення терміну оренди (зазвичай це 12 або 24 місяці). Під час оренди сервісу всі супутні послуги: трафік; електроенергія; технічне обслуговування включено у вартість. По закінченні терміну оренди обладнання переводиться у колокацію. Ви також можете забрати обладнання з датацентру або вибрати опцію доставки обладнання у потрібну вам локацію.

Анонс ваших IP

Анонсування підмереж. У наших локаціях доступна послуга анонсування ваших IP (від $50/24 на місяць). У межах однієї /24 ви можете використовувати /29, /28 і т.д. підмережі між розміщеним обладнанням. Для анонсу нам знадобиться лист авторизації.

Вибір провайдерів

Більшість наших точок присутності дають можливість підключитися до Інтернету як мінімум двома провайдерами. Також практично всі партнерські датацентри дотримуються мережного нейтралітету і дають можливість підключитися до широкого вибору провайдерів (список провайдерів доступний на запит).

Наше обладнання

У нашій інфраструктурі використовується обладнання Juniper, HP, Dell, Cisco та Supermicro. Корпоративні рішення перерахованих вище компаній дозволять нам підтримувати високі стандарти роботи.

Допомога в налаштуванні

Якщо вам буде потрібна допомога з реалізацією вашого проекту – наша технічна команда доступна 24/7/365. З вашого боку потрібно технічне завдання.

Інформація про ДЦ

Кожен із партнерських датацентрів був скрупульозно підібраний. Багаторічна присутність на ринку хостинг послуг дозволяє нам знаходити висококласні рішення за доступною ціною (на всіх континентах, на яких ми надаємо послуги). Додаткову інформацію про датацентри можна знайти тут.