about


HZ Hosting Ltd була заснована в 2009 році і вже встигла набути великого досвіду та популярності на ринку хостинг-послуг.

Ми досягли успіху завдяки тому, що весь наш ентузіазм, оригінальні ідеї та відсутність стереотипів спрямовані на створення індивідуальних хостингових рішень, які наші клієнти впевнено рекомендують своїм друзям та діловим партнерам. Рішення, пропоновані HostZealot, по праву можуть вважатися взірцем якості та надійності.

Слово «Zealot» (фанатик) недарма є у назві компанії.

Фанатизм для нас – втілення ентузіазму та енергійного прагнення до мети, а ключова мета у нашому випадку – безперебійна робота та блискавична швидкість ваших онлайн-проектів. Звісно, ​​нам не обійтись без надійних партнерів.

Ось чому HostZealot співпрацює з першокласними промисловими дата-центрами та інтернет-провайдерами по всьому світу.

Хороша інфраструктура – ​​це основа основ, але згуртована команда технічної підтримки не менш важлива для підтримки та зростання вашого проекту. Наша професійна та досвідчена команда менеджерів з продажу та веб-адміністраторів завжди оперативно реагує на ваші звернення.

HostZealot безперервно розвивається, щорічно підвищуючи продуктивність мережі, щоб мати можливість обслуговувати ще більше клієнтів. Ми постійно працюємо над апгрейдом та модернізацією наших засобів, прагнучи зробити ваш клієнтський досвід ще більш позитивним.

Зв'яжіться з HostZealot зараз і давайте почнемо наш спільний шлях до успіху!

Факти чому ми найкращі

Аптайм 99,9%

Ми відповідально підходимо до забезпечення 99,9% uptime для наших виділених серверів. Незалежні системи моніторингу підтверджують заявлену надійність.

Швидке налаштування

Замовивши виділений сервер з експрес-настройкою, ви можете організувати швидкодіюче середовище, що працює без збоїв, протягом півгодини.

Без контрактів

Це також означає, що ви можете відмовитися від послуги просто не продовжуючи її. У цьому випадку дія послуги автоматично припиняється після закінчення терміну, вказаного при замовленні хостингу.

Чудові ціни

Тільки найкращі хостинг-послуги на базі сучасного високопродуктивного серверного обладнання за помірною ціною. Особливо якщо взяти до уваги додаткові опції, наприклад управління сервером по IPMI інтерфейсу.

Апгрейд без проблем

Зміна конфігурації при апгрейді сервера не веде до втрати даних і не викликає небажаних зупинок у роботі обладнання. Більше того, вам навіть не доведеться змінювати IP-адресу.

Сервери бізнес-класу

Жодних десктопних рішень, тільки справжні сервери на базі інноваційного обладнання від виробників SuperMicro, HP, Dell, Juniper, Cisco.

KVM віртуалізація

Технологія віртуалізації KVM забезпечує незалежні ресурси кожному віртуальному серверу, а також дозволяє встановлювати необхідні дистрибутиви операційних систем.

Загальний трафік

Ви можете безкоштовно об'єднати кілька серверів, розміщених в одній локації, у спільний пул, доступний для всіх клієнтів HostZealot.

Повна підтримка IPv6

Переконайтеся в повній підтримці IPv6 на додаток до використання зворотного запиту DNS відразу після активації сервера.
Потрібна допомога? Зв'яжіться з нашою службою підтримки 24/7