8 переваг керованого хостингу для цифрових агентств

8 переваг керованого хостингу для цифрових агентств

02.08.2023
Автор: HostZealot Team
2 мін.
217

Серед різних послуг, які зазвичай пропонуються разом із хостинг-планом, на особливу увагу, особливо для цифрових компаній, заслуговує керований хостинг. Як ви вже, напевно, знаєте, керований хостинг – це послуга, що полягає в передачі функцій з управління вашим сервером команді хостера. Основна перевага цієї послуги полягає в тому, що вивільняється велика кількість часу і ресурсів для безпосередньо розробки ваших проектів. Це може бути особливо корисно, якщо ви керуєте компанією і вам і вашим співробітникам уже є чим себе зайняти.

Давайте детальніше розглянемо 8 переваг, які дадуть вашому цифровому агентству послуга керованого хостингу, а також DevOps Services.

Розуміння керованого хостингу

Під керованим хостингом розуміють передачу управління інфраструктурою вашому постачальнику послуг. Хостинг-провайдер бере на себе вирішення таких завдань, як установлення та налаштування сервера, обслуговування, моніторинг, гарантування безпеки, резервне копіювання та інші, більшою мірою, технічні аспекти управління хостингом.

З одного боку, ці завдання, як правило, уніформні й не дуже складні. Однак вони вимагають від вас певних технічних знань. Це означає, що, володіючи компанією, ви повинні або володіти ними, або найняти відповідного фахівця. Якщо все це не є для вас пріоритетом, то керований хостинг може виявитися найкращим варіантом.

Варто також згадати DevOps Services від HostZealot. DevOps – це набір практик, що об'єднують розробку програмного забезпечення (Dev) та ІТ-операції (Ops), спрямовані на поліпшення взаємодії, комунікації та ефективності при створенні програмних додатків. DevOps Services може включати в себе низку послуг, що охоплюють як управління серверами, так і безліч інших видів розширеної підтримки клієнтів.

Робіть подібно до ваших клієнтів

Послуги існують для того, щоб полегшити чиєсь життя. Найімовірніше, це стосується і ваших клієнтів, які, ймовірно, користуються вашими послугами, щоб не ускладнювати собі життя і звільнити час і простір для інших занять. У цьому разі логічно, що якщо є речі, які ви не зможете вирішити дуже продуктивно, то передача їх на аутсорсинг може стати найоптимальнішим рішенням.

Делегування обов'язків співробітників

Управлінню сервером необхідно регулярно приділяти увагу, інакше це може призвести до безлічі проблем. З цього погляду, якщо це входить до кола обов'язків вашого персоналу, то вам доведеться платити і за це. Однак, якщо ваші співробітники вже в достатній мірі завантажені, то вам доведеться або перенавантажувати їх відповідними завданнями, або ж наймати додаткових співробітників. У цьому відношенні керований хостинг є цілком виправданим капіталовкладенням, якщо не способом фактично заощадити.

Спрощене розроблення сайтів

Якщо ви керуєте агентством розробки, то для створення складніших рішень вам може знадобитися складніша конфігурація мережевої інфраструктури. У цьому разі її тонке налаштування може стати ще одним складним завданням, що вимагає часу й уваги з боку технічних фахівців. З іншого боку, вибір керованого хостингу гарантує, що ваша мережева інфраструктура буде підготовлена і налаштована до будь-яких завдань досвідченими фахівцями.

Підвищена безпека та надійність

Керування сервером відіграє важливу роль у забезпеченні безпеки. Своєчасне встановлення оновлень і виправлень дає змогу усунути якомога більше потенційних вразливостей. Резервне копіювання дає змогу бути впевненим у тому, що, що б не трапилося, ваші цінні дані залишаться цілими та неушкодженими. Моніторинг ресурсів сервера дає змогу виявити проблемні моменти або кібератаки, а також визначити необхідність оптимізації. Таким чином, якісна послуга підтримки керованого хостингу робить великий внесок у забезпечення безпеки та надійності вашого сервера.

Гнучкість для зростання

Згодом будь-який проєкт зростає, а разом із ним зростають і його технічні вимоги. Коли наявних ресурсів стає недостатньо, найімовірніше, настає час переходити на потужніші рішення. Однак знайти відповідний момент, визначити, скільки додаткових ресурсів буде потрібно, провести процедуру міграції – всі ці завдання вимагають хорошої технічної підкованості. У цьому випадку велику допомогу може надати керований хостинг, оскільки всі наступні процедури будуть виконуватися командою хостера. Вам залишається тільки схвалити пропонований варіант масштабування, коли прийде його час.

Співпраця та спільне використання ресурсів

Якщо ми говоримо про DevOps як про один із видів керованого хостингу, то він надає вам цілу низку додаткових переваг, до яких також відносяться спільна робота і спільне використання ресурсів. DevOps – це набір практик, спрямованих на поліпшення взаємодії та комунікації між командами розробників програмного забезпечення та ІТ-операторів. DevOps також передбачає автоматизацію та оптимізацію процесу постачання програмного забезпечення – від коду до розгортання. Однією з переваг DevOps є спільне використання ресурсів, оскільки воно дає змогу командам використовувати спільні інструменти, платформи та дані на різних етапах життєвого циклу програмного забезпечення.

Розширена цілодобова підтримка

Цілодобова підтримка, безумовно, є однією з найцінніших складових послуг будь-якого хостера. Однак наявність цілодобової підтримки не означає, що ви зможете скористатися нею в будь-який час. Щоб повідомити про проблему, її потрібно спочатку виявити, а виявити її – означає зайти на ваш сайт у певний момент часу. Якщо ви не стежите за ним постійно, то, найімовірніше, якщо станеться щось критичне, вас не буде в мережі, оскільки це може трапитися посеред ночі або під час вашої відсутності. Керований хостинг значною мірою сприяє вирішенню подібних проблем, оскільки за сайтом ведеться постійний моніторинг. Таким чином, якщо виникне проблема, її буде негайно виявлено фахівцями хостера і вирішено.

Час безвідмовної роботи

Однією з головних цінностей, що визначають присутність в Інтернеті, є час безвідмовної роботи – час, упродовж якого Ваш сайт працює і перебуває в мережі. Це дуже важливий параметр, оскільки від цього залежить, чи зможуть ваші потенційні клієнти в будь-який час відвідати ваш сайт і залишитися задоволеними його роботою. Крім того, цей показник має великий вплив на SEO-рейтинг, тобто сайт із великим часом простою не відображатиметься у верхній частині результатів пошуку. У рамках послуги керованого хостингу робиться практично все для того, щоб ваш сайт постійно перебував у робочому стані. Такі аспекти, як моніторинг продуктивності, своєчасні оновлення, оперативна підтримка, а також масштабованість, зроблять підтримку працездатності практично на 100% не проблемою для вас.

Висновок

Як ви переконалися, керований хостинг, а також DevOps Services від HostZealot – це потужні сервіси, здатні заощадити масу вашого часу і забезпечити найкраще управління вашим сайтом. Це забезпечить стабільну роботу вашого сервера, високий рівень безпеки, звільнить час для вас і вашої команди та дасть ще кілька цінних бонусів. Тож якщо ви керуєте цифровим агентством і хочете, щоб управління вашим сайтом здійснювалося професійно й постійно, обов'язково ознайомтеся з доступними варіантами керованого хостингу.

# Хостинг Поділитися:
Статті за темою