ТОП-5 найкращих конструкторів сайтів

ТОП-5 найкращих конструкторів сайтів

04.11.2022
Автор: HostZealot Team
2 мін.
423

21 століття розміняло вже третій десяток, і сучасні технології значно спростили життя як розробникам, так і простим підприємцям, яким для роботи потрібен сайт. Для розробки та верстки сайту в більшості випадків вже не потрібен програміст, а більшу частину роботи можна зробити за допомогою універсального конструктора сайтів, який дозволить за лічені години зібрати лендинг, блог або навіть повноцінний інтернет-магазин. Так, такий метод має свої недоліки:

Що ви дізнаєтесь у цій статті?
 • на виході ви можете отримати надто громіздкий HTML-код;
 • складно створити унікальний та неповторний дизайн, сайт буде виглядати шаблонно у 90% випадків;
 • найчастіше відсутня можливість подальшого ручного редагування коду;
 • при використанні конструктора потрібно буде вносити певну плату розробникам за сайт.

Однак, незважаючи на всі недоліки, це набагато дешевше та швидше в порівнянні з рукописним створенням сайту, тому дана послуга користується величезною популярністю як у дрібних підприємців, так і у великих компаній. Далі у статті ми розповімо про п'ятірку найкращих конструкторів із тих, що є на сьогодні.

Wix

Один з найпопулярніших у світі конструкторів, який часто використовують новачки через його граничну простоту та витонченість без шкоди функціональності. Тут є всі необхідні інструменти редагування за допомогою простого перетягування, а також значний арсенал різноманітних функцій для глибокого налаштування дизайну.

Сайти, побудовані на Wix, можуть бути унікальними, так як наявні інструменти дозволяють редагувати будь-які елементи в готових шаблонах. Крім того, є можливість створення власних додатків, підключення БД, роботи з кодом на продвинутому рівні з допомогою модуля Velo. Серйозною перевагою стане також наявність вбудованої CRM-системи, SEO-майстра та аналітичного центру – все це значно спростить не лише розробку та налаштування, а й просування.

Платформа Wix регулярно оновлюється та вдосконалюється, а вартість тарифних планів одна з найнижчих на ринку. На момент написання статті плани сайтів коштують від $4.5 до $24.5 на місяць. Плани «Бізнес & eCommerce» дорожчі – від $17 до $35. Докладніше про умови та нюанси всіх тарифних планів ви можете почитати на офіційному сайті розробників.

Tilda

Це модульний конструктор з гнучким візуальним редактором, де є готові блоки, з яких можна швидко створити сайт для будь-яких проектів. Це і текст, і зображення та інші елементи. В арсеналі близько 400 різних блоків, і їх кількість зростає рік у рік. Tilda підійде для тих, кому потрібно швидко створити один із таких типів сайтів:

 • сайт компанії;
 • landing page;
 • інтернет магазин;
 • сторінку promo;
 • портфоліо для спеціаліста;
 • корпоративний блог;
 • блог, лонгрід чи ЗМІ.

Особливо приємно працювати з текстом – Тільда ​​дозволяє міняти шрифти, колір, відступи, інтервали тощо. Також у платформу інтегровані інструменти для роботи з мультимедіа:

 • інтеграція роликів із YouTube або Vimeo;
 • створення власних відеогалерей;
 • можливість інтеграції тексту у відео;
 • вставка відео або аудіо у блоці HTML;
 • реалізована інтеграція з SoundCloud та Coub.

З приємностей можна відзначити також хорошу адаптивність під мобільні пристрої, тому у вас, швидше за все, не виникне проблем з коректним відображенням сайту на десктопних пристроях, смартфонах або планшетах.

Як і у Wix, тут є вбудована CRM, що збирає всі заявки із сайту. Таким чином, вам буде простіше структурувати дані клієнтів – їх пошту, телефони, дату реєстрації тощо.

Для пошукової оптимізації в Tilda передбачений великий інструментарій, що дозволяє робити все від налаштування HTTPS і підключення Google Search Console до регулювання параметрів індексації. Це потужний та універсальний конструктор, який точно виправдає кожну вкладену копійку. До речі, про це – тарифи тут недорогі, від 200 до 400 грн на місяць. Також передбачений безкоштовний пробний період, щоб ви могли затестити все і подумати, а чи потрібно воно вам, чи краще знайти інший конструктор.

ТОП-5 найкращих конструкторів сайтів

Squarespace

Спочатку Squarespace розроблявся як система управління вмістом сайтів на основі SaaS, а сам конструктор був лише додатковою фічею, яка спрощувала створення та ведення блогів. Кілька років тому все змінилося, платформа обросла великою кількістю оновлень, які значно розширили функціональні можливості, і тепер це повноцінний конструктор сайтів з усім необхідним інструментарієм на борту.

Squarespace — досить складний конструктор веб-сайтів, який може запропонувати багато як креативникам, так і компаніям. Це не найпростіший у використанні конструктор на ринку, але звикання до нього не займе багато часу, а результат зрештою перевершить навіть найсміливіші ваші очікування.

Чим Squarespace справді виділяється, так це дизайном шаблонів – вони найкращі на ринку і ідеально підходять для креативників, яким потрібен вражаючий та оригінальний з погляду дизайну веб-сайт. Якщо хочете виділятися на тлі мільйонів інших сайтів, це ваш вибір. Крім глибокого та багаторівневого налаштування візуальної частини, Squarespace також пропонує величезний набір функцій, які дозволять реалізувати різні функції, починаючи з можливості залишати коментарі та закінчуючи інтеграцією контенту з інших джерел.

Розібратися зі Squarespace можна буде за допомогою численних текстових, графічних та відео-посібників усіма мовами світу. Платформа більше затребувана серед європейських підприємців, але й на українському ринку має чимало шанувальників.

Пройдемося за ключовими перевагами конструктора сайтів Squarespace:

 • підходить для креативників, дозволяє верстальнику створювати справді неповторні блоки та цілі сторінки;
 • високий uptime;
 • з конструктором надається безкоштовний SSL-сертифікат та доменне ім'я;
 • потужний редактор сторінок;
 • є інструменти аналітики та солідна маркетингова складова – наприклад, можливість автоматизованих розсилок за заздалегідь заготовленими макетами листів;

Squarespace має 14-денну безкоштовну пробну версію. Якщо «пробник» вам сподобається, то можна буде закінчити реєстрацію та оформити передплату за одним із тарифних планів.

Weebly

Ще один універсальний конструктор, який високо оцінять досвідчені вебмайстри – ця платформа містить 7 розділів, у кожній з яких є інструменти для створення сайтів з нуля. Ви можете працювати зі структурою сторінок, додавати віджети, текст, мультимедіа, змінювати на власний розсуд тему оформлення сайту, редагувати SEO-параметри і т.д.

Weebly містить багато красивих шаблонів, які підійдуть для розробки інтернет-магазину, сайту-візитки або блогу. Для інтернет-магазинів тут взагалі все ідеально – навіть є інтегрований кошик, безпечна оплата та вбудовані фільтри, за допомогою яких можна буде відсортувати всю продукцію.

Єдиний його недолік – слабка локалізація слов'янськими мовами. Якщо вам це важливо, тоді краще дивитися в бік інших платформ з нашого ТОП-5 кращих конструкторів сайтів.

Shopify

Shopify – повноцінна чистокровна платформа e-commerce, яка ідеально підходить для створення інтернет-магазинів. Ви зможете продавати товари або послуги клієнтам онлайн, у мобільних додатках, через соціальні сайти або навіть особисто – тут реалізовано найширші можливості для електронної комерції. Shopify має доступ до всіх популярних каналів продажу, зокрема:

 • Facebook;
 • Amazon;
 • Pinterest;
 • Lyst;
 • Tik-Tok;
 • Instagram та інші.

Платформа підтримує понад 100 різних платіжних систем, завдяки чому вона поступово набуває статусу міжнародної. Сам конструктор гнучкий і глибокий, але за функціональністю та оригінальністю він все ж таки поступається Wix або Tilda.

Для всіх бажаючих Shopify пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію, тому ви самі зможете все випробувати перед покупкою тарифу.

На цьому ми закінчуємо наш матеріал і дякуємо за увагу. Сподіваємося, хоч би один конструктор сайту з нашої п'ятірки вам підійде. Всього найкращого!

# Хостинг Поділитися:
Статті за темою